קורס משא ומתן

ניהול אקדמי: 

ניהול מקצועי: עמרי גפן

מודל מוכח ומנצח להשגת תוצאות אפקטיביות 

ניהול משא ומתן עסקי הוא כלי אשר מנהלים בארגונים נדרשים להשתמש בו על בסיס יומיומי כלפי ספקים, לקוחות וגורמים נוספים כמו גם מול קולגות, ממונים ועוד. ולכן הינו כלי הכרחי בסל הכלים של המנהל לצורך השגת מטרות עסקיות התנהלות מוצלחת בתהליכי משא ומתן עלולה להיראות כקסם וכישרון מולד, אך ניהול משא ומתן אפקטיבי נשען על כישורים של דיאלוג, הקשבה, איתור והבנת הצרכים של הצדדים השונים

התכנית משלבת בין רקע תיאורטי וגישות מתקדמות לניהול מו"מ, יחד עם כלים פרקטיים הכוללים התנסויות מעשיות.
הלימוד והתרגול בתוכנית ישפר את מיומנויות ניהול המשא ומתן שלכם וכך תגיעו מוכנים טוב יותר לשולחן המשא ומתן.

לקבלת פרטים על התכנית

מועד פתיחת הקורס: 26 באפריל 2021

9 מפגשים

ימי ב', 16:00-20:15

54 שעות אקדמיות

קהל היעד

• מנכ"לים
• מנהלים בכירים
• מנהלי מחלקות
• מנהלי פרויקטים
• מנהלי רכש
• מנהלי מכירות
• קניינים

מטרות התכנית

• שיפור יכולות ניהול המשא ומתן לצורך מקסום התוצאות
• בניה והעצמת מערכות יחסים ושותפויות למימוש יעדים
• היכרות עם מודלים מקצועיים במשא ומתן
• בניית ארגז כלים יישומי ומגוון לשימוש בהתאמה לתהליכי משא ומתן שונים

נושאי לימוד

גישות ותפיסות במשא ומתן ▪ הכנה למו"מ ▪ מיומנויות תקשורת ▪ משא ומתן בין תרבותי ▪  שפת גוף ▪ משא ומתן מורכב ▪ חסמים וכשלים במו"מ ▪  קונפליקטים בלתי פתירים ▪  שיתופי פעולה בעולם מורכב ▪ משא ומתן שיתופי 

מרצי התכנית

ד"ר יובל קליש

ד"ר יובל קליש
קורס מנהיגות
קורס משא ומתן
מנהל אקדמי של תכנית מנהיגות מנהל אקדמי של תכנית משא ומתן ד"ר יובל קליש, מרצה בתכנית להתנהגות ארגונית בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב ובתכנית...

עמרי גפן

קורס משא ומתן
קורס מנהיגות
מומחה לתחומי השיתופיות, המשא ומתן, הגישור ובניית הסכמות. בעל ניסיון עשיר בליווי הנהלות בכירות ותהליכים מורכבים בין ובתוך ארגונים. ייסד את קבוצת גבים...

המלצות בוגרי הקורס

אורטל חסון, Waves Audio , IT Purchasing Manager:
"ממליצה בחום על תוכנית משא ומתן של להב, מדובר במרצים מקצועיים מאוד, שמעבירים את החומר באופן קליל  שכל אחד יכול להתחבר אליו. לכל אורך הקורס, היה חשוב למרצים ולהנהלה לקבל פידבקים ולהכיר אותנו, זה יחס אישי וחם שאני אישית לא חוויתי בקורסים אחרים בעבר".

בועז פיינברג, עו"ד שותף, זיסמן, אהרוני, גייר ושות':
"אני שמח להמליץ על קורס ניהול מו"מ מטעם להב פיתוח מנהלים. אני השתתפי במחזור נובמבר 2017 של הקורס. לצד התכנים העיוניים, כלל הקורס לימוד של כלים פרקטיים בניהול מו"מ במגוון ארועים. המרצים והחונכים בפעילות המעשית היו מקצועיים ומעניינים. אני סבור שהקורס חשוב לכל מי שמנהל מו"מ במסגרת פעילותו המקצועית".

אורי כביר, מנהל מכירות, אדידס:
"התוכנית נתנה לי כלים עיוניים ומעשיים כאחד להתמודד עם משא ומתן בהתנהלות השוטפת והיום יומית שלי, החל ממנהלים בכירים וקולגות במקום העבודה ועד התנהלות בפן האישי מול חברים ומשפחה. לכן חשוב להבין, מו"מ הוא לא רק עסקי ואנו מנהלים מו"מ בכל יום כל היום. ממליץ בחום לכל אחד לעבור את התכנית ללא קשר לתחום עיסוקו."

ליאת לומניצקי, מנהלת מחקר ופיתוח, פריגו:
"התכנית נתנה לי כלים מעשיים לניהול יעיל של קונפליקטים בממשקי עבודה וגם באינטראקציות בחיי היומיום, בבית ובמשפחה, ע"י שימוש במתודולוגיה סדורה וסימולציות מעשיות. קורס זה להערכתי יכול להעצים את יכולתו  של המנהל, לשפר את האווירה הארגונית, לעודד שיתופי פעולה ולממש יעדים עסקיים. הקורס מעניין, מעורר חשיבה עצמית, והמרצים בעלי ניסיון מוכח בתחום התנהגות ארגונית ותקשורת אפקטיבית. חווית הלמידה הייתה עבורי איכותית ומשמעותית ביותר ולהערכתי תעניק ערך ותועלת גם לטווח הארוך"

נטע נחום, מנהלת משאבי אנוש, Kaminario:
"קורס ניהול משא ומתן ושיתופי פעולה פתח לי קווי מחשבה ונתן לי כלים להתמודדות יומיומית בדרך להצלחה ולהתפתחות בתפקיד. תודה!"

רפי הולן, שותף במשרד עו"ד הולין-הדס:
"מומלץ בחום! מקנה מיומנויות חשובות ואיכותיות, הן בניהול משא ומתן והן בהתנהלות אישית וחברתית באופן כללי"

מירב לסרי, יועצת נדל"ן, אנגלו-סכסון:
"קיבלתי כלים חשובים מאוד בניהול מו"מ יעיל, אני רואה יותר את הצד שמולי, מבינה יותר את התנהלותו ונקודת המוצא שלו. ואם לא - למדתי לשאול"

הוד בצר, עוזר הרמטכ"ל:
"תכנית מעשירה ומרחיבת אופקים בעלת פן יישומי. קבוצת אנשים מגוונת ואיכותית שתרמה ללמידה משמעותית"

לקריאת המלצות נוספות

מידע והרשמה

מאמרים מומלצים: 
מידע נוסף: 

קורס ניהול משא ומתן ושיתופי פעולה הינו קורס ייחודי למנהלים המעניק כלים מעשיים לניהול אפקטיבי של האינטראקציה בממשקי העבודה. הקורס יעסוק במגוון תכנים לרבות מיומנויות ניהול משא ומתן, ניהול משברים ודרכי ההתמודדות עימם, טכניקות של שיתוף פעולה, שיפור יכולת העברת המסרים, הגדרה וייעול של צמתי הממשק בארגון, ניהול והעצמה של מערכות יחסים ארוכות טווח ועוד.
בסיום הלימודים תוענק תעודה מטעם להב, הפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א. * בכפוף להשתתפות ב-80% מהמפגשים.

 

תכניות לימודי ניהול נוספות שעשויות לעניין אותך: