קורס ניהול משא ומתן

ניהול אקדמי: 

ניהול מקצועי: עמרי גפן

כלים מעשיים לניהול משא ומתן אפקטיבי בתפיסת Win-Win​​

ניהול משא ומתן עסקי הוא כלי אשר מנהלים בארגונים נדרשים להשתמש בו בסיס יומיומי – הן כלפי חוץ מול ספקים, לקוחות וגורמים נוספים, והן מול גורמים בתוך הארגון – קולגות ממחלקות שונות, עובדים או אל מול הממונים ועוד.

ניהול מו"מ יעיל הינו כלי חשוב בארסנל הכלים של המנהל לטובת השגת מטרות עסקיות. התנהלות נכונה בתהליכי מו"מ מורכבים נשענת על כישורים של דיאלוג, הקשבה, איתור והבנת הצרכים של הצדדים השונים, ניהול קונפליקטים, ניהול משברים ועוד, כל אלו קריטיים לניהול המשא ומתן מתוך תפיסה של Win-Win. 

התכנית תקנה למשתתפים כלים לשיפור מיומנויות ניהול המשא ומתן לצורך יצירת ערך רב יותר עבור הארגון. התכנית משלבת בין רקע תיאורטי וגישות מתקדמות לניהול מו"מ, יחד עם כלים פרקטיים הכוללים התנסויות מעשיות, תרגול סימולציות של תהליכי משא ומתן מורכבים והרצאות אורח של מומחים לניהול משא ומתן מתחומים שונים. 

בוגרי התכנית הופכים לנושאים ונותנים מיומנים ובטוחים יותר, המשיגים תוצאות טובות בהרבה סביב שולחן המשא ומתן.

For information in English click here

לקבלת פרטים על התכנית

מועד פתיחת הקורס: 4 בדצמבר 2019

9 מפגשים

ימי ד', 16:00-20:15

54 שעות אקדמיות

מועד פתיחת הקורס הבא: 16 במרץ 2020

9 מפגשים

ימי ב', 16:00-20:15

54 שעות אקדמיות

קהל היעד

התכנית מיועדת לבעלי תפקידים ומנהלים אשר נמצאים בצמתים המרכזיים של תהליכים ארגוניים, הנדרשים במסגרת עבודתם לנהל תהליכי משא-ומתן מורכבים, קונפליקטים, משברים, שיחות טעונות ושיתופי פעולה אפקטיביים עם גורמים פנים וחוץ ארגוניים.​

מטרות התכנית

• שיפור יכולות ניהול המשא ומתן של המשתתפים לצורך מקסום התוצאות
• שיפור היכולת לנהל ולהעצים מערכות יחסים ארוכות טווח יחד עם מימוש יעדים עסקיים
• פיתוח כלים להכנה מדויקת של משאים ומתנים מורכבים
• ניהול תהליך סדור ואפקטיבי של משא ומתן שיפור
• מיומנויות ניהול משא ומתן אישיות
• יישום אישי על ידי סימולציות מונחות על ידי מנחים מקצועיים

נושאי לימוד

מבוא- גישות ותפיסות במשא ומתן •​ אלמנטים לניהול אפקטיבי של משא ומתן •​ DBN – Dialogue Based Negotiation: מודל שלבי לניהול מו"מ אינטגרטיבי •​ שלב ההכנה •​ מיומנויות תקשורת •​ ניהול משא ומתן בין תרבותי •​ שפת גוף •​ משא ומתן מורכב •​ התמודדות עם חסמים וכשלים במו"מ •​ טרנספורמציה של קונפליקטים בלתי פתירים •​ רשתות •​ תובנות מנסיון מצטבר •​ שיתופי פעולה בעולם מורכב- סוד הפשטות ועוד

מרצי התכנית

ד"ר יובל קליש

ד"ר יובל קליש
קורס פיתוח מנהיגות: כלים יישומיים למובילות עסקית
קורס ניהול משא ומתן
קורס שיווק דיגיטלי למנהלים
מנהל אקדמי של תכנית מנהיגות מנהל אקדמי של תכנית ניהול משא ומתן, קונפליקטים ושיתופי פעולה ד"ר יובל קליש, מרצה בתכנית להתנהגות ארגונית בפקולטה לניהול...

עמרי גפן

עמרי גפן
קורס ניהול משא ומתן
קורס פיתוח מנהיגות: כלים יישומיים למובילות עסקית
מומחה לתחום ה– Collaboration ומרצה בקורס ניהול משא ומתן , יישוב סכסוכים, רב תרבותיות ובניית הסכמות. בעל ניסיון עשיר בליווי הנהלות בכירות ותהליכים...

המלצות בוגרי קורס ניהול משא ומתן

אורטל חסון, Waves Audio , IT Purchasing Manager:
"ממליצה בחום על תוכנית משא ומתן של להב, מדובר במרצים מקצועיים מאוד, שמעבירים את החומר באופן קליל  שכל אחד יכול להתחבר אליו. לכל אורך הקורס, היה חשוב למרצים ולהנהלה לקבל פידבקים ולהכיר אותנו, זה יחס אישי וחם שאני אישית לא חוויתי בקורסים אחרים בעבר".

בועז פיינברג, עו"ד שותף, זיסמן, אהרוני, גייר ושות':
"אני שמח להמליץ על קורס ניהול מו"מ מטעם להב פיתוח מנהלים. אני השתתפי במחזור נובמבר 2017 של הקורס. לצד התכנים העיוניים, כלל הקורס לימוד של כלים פרקטיים בניהול מו"מ במגוון ארועים. המרצים והחונכים בפעילות המעשית היו מקצועיים ומעניינים. אני סבור שהקורס חשוב לכל מי שמנהל מו"מ במסגרת פעילותו המקצועית".

אורי כביר, מנהל מכירות, אדידס:
"התוכנית נתנה לי כלים עיוניים ומעשיים כאחד להתמודד עם משא ומתן בהתנהלות השוטפת והיום יומית שלי, החל ממנהלים בכירים וקולגות במקום העבודה ועד התנהלות בפן האישי מול חברים ומשפחה. לכן חשוב להבין, מו"מ הוא לא רק עסקי ואנו מנהלים מו"מ בכל יום כל היום. ממליץ בחום לכל אחד לעבור את התכנית ללא קשר לתחום עיסוקו."

ליאת לומניצקי, מנהלת מחקר ופיתוח, פריגו:
"התכנית נתנה לי כלים מעשיים לניהול יעיל של קונפליקטים בממשקי עבודה וגם באינטראקציות בחיי היומיום, בבית ובמשפחה, ע"י שימוש במתודולוגיה סדורה וסימולציות מעשיות. קורס זה להערכתי יכול להעצים את יכולתו  של המנהל, לשפר את האווירה הארגונית, לעודד שיתופי פעולה ולממש יעדים עסקיים. הקורס מעניין, מעורר חשיבה עצמית, והמרצים בעלי ניסיון מוכח בתחום התנהגות ארגונית ותקשורת אפקטיבית. חווית הלמידה הייתה עבורי איכותית ומשמעותית ביותר ולהערכתי תעניק ערך ותועלת גם לטווח הארוך"

נטע נחום, מנהלת משאבי אנוש, Kaminario:
"קורס ניהול משא ומתן ושיתופי פעולה פתח לי קווי מחשבה ונתן לי כלים להתמודדות יומיומית בדרך להצלחה ולהתפתחות בתפקיד. תודה!"

רפי הולן, שותף במשרד עו"ד הולין-הדס:
"מומלץ בחום! מקנה מיומנויות חשובות ואיכותיות, הן בניהול משא ומתן והן בהתנהלות אישית וחברתית באופן כללי"

מירב לסרי, יועצת נדל"ן, אנגלו-סכסון:
"קיבלתי כלים חשובים מאוד בניהול מו"מ יעיל, אני רואה יותר את הצד שמולי, מבינה יותר את התנהלותו ונקודת המוצא שלו. ואם לא - למדתי לשאול"

הוד בצר, עוזר הרמטכ"ל:
"תכנית מעשירה ומרחיבת אופקים בעלת פן יישומי. קבוצת אנשים מגוונת ואיכותית שתרמה ללמידה משמעותית"

לקריאת המלצות נוספות

מידע והרשמה

מאמרים מומלצים: 
מידע נוסף: 

קורס משא ומתן ושיתופי פעולה הינו קורס ייחודי למנהלים המעניק כלים מעשיים לניהול אפקטיבי של האינטראקציה בממשקי העבודה. הקורס יעסוק במגוון תכנים לרבות מיומנויות ניהול משא ומתן, ניהול משברים ודרכי ההתמודדות עימם, טכניקות של שיתוף פעולה, שיפור יכולת העברת המסרים, הגדרה וייעול של צמתי הממשק בארגון, ניהול והעצמה של מערכות יחסים ארוכות טווח ועוד.
בסיום הלימודים תוענק תעודה מטעם להב, הפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א. * בכפוף להשתתפות ב-80% מהמפגשים.

 

תכניות נוספות שעשויות לעניין אותך: