ניהול עסקים משפחתיים – הרצאה של רעיה שטראוס | להב פיתוח מנהלים
מפגש עם רעיה שטראוס בן-דרור מבעלי שטראוס גרופ לשעבר, על העסק המשפחתי, במסגרת תכנית "העסק המשפחתי: אתגרים וכלים להצלחה" בלהב, הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל-אביב.
הרצאתה של רעיה שטראוס בן דרור במסגרת תכנית "העסק המשפחתי"
ארגון אקדמי בינלאומי מוביל לפיתוח, לצמיחה וללמידה יוצרי ערך, להתמודדות עם אתגרי הניהול של המחר.
בית אקדמי למנהלים לרכישת ידע, מיומנויות וכישורים לאורך כל שנות הקריירה הניהולית שלהם.
חזון ה - Start-Up Nation בו הופיעו חברות טכנולוגיה ישראליות, מוחלף בחזון חדש ועדכני Scale-Up Nation – בו חברות ומיזמים מהווים בסיס ליצירת שותפויות ומיזוגים עם חברות אחרות