פתח תפריט נגישות

מגוון התכניות לפיתוח מנהלים כיום הוא גדול ביותר, כך שכמעט כל מנהל יכול למצוא את התכנית המתאימה לו והמעניינת אותו. מנהלים אשר רוצים לפתח את החשיבה השיווקית האסטרטגית שלהם עשויים למצוא את מה שהם מחפשים בתכנית ניהול השיווק או לחלופין ללמוד שיווק דיגיטלי למנהלים על מנת לחזק את התחום הספציפי הזה.


כל מנהל, ללא תלות בגודל הארגון שלו, בתחום בו הוא עוסק, באופי התפקיד שלו או בכמות העובדים שהוא מנהל יכול למצוא תכניות למנהלים אשר יתאימו לצרכים שלו ושל הארגון שלו

מנהלי משאבי אנוש המעוניינים לפתח את מדיניות התגמול וההטבות בארגונם או לחדד את ההבנה שלהם בדיני העבודה השונים ימצאו תכניות לפיתוח מנהלים המתמקדות בתחומים המסוימים הללו, הם גם יכולים למצוא עניין בתכנית ייעוץ ארגוני ליועצי פנים אשר תזניק את כישורי הובלת התהליכים הפנים-ארגוניים שלהם קדימה.

גם תחומים ממוקדים או נישתיים יותר אינם נעדרים ממצבת התכניות למנהלים. כך למשל, מנהלים המעוניינים להעמיק את הידע שלהם בתחום הפיננסי יכולים להרשם לקורס ניהול פיננסי או להעמיק את הידע שלהם בתחום ניתוח הדוחות הכספיים, או מנהלים מתחום התרבות והאמנות יכולים להירשם לתכנית פיתוח מנהלים המותאמת במיוחד להם ומתרכזת באתגרים הייחודיים איתם הם נאלצים להתמודד בעבודתם. גם יזמים ומנהלים מתחומי הנדל"ן ומדעי החיים נהנים מתכניות ייחודיות למנהלים הבנויות כך שיתאימו לאופי יוצא הדופן של החברות שלהם.

בשורה התחתונה, בין אם אתם בעלים של עסק משפחתי, מנהלים בכירים המעוניינים להשתלב בדירקטוריון או לחלופין מנהלים זוטרים שעדיין מגבשים את הסגנון הניהולי שלהם, רוב הסיכויים שתמצאו תכנית למנהלים אשר תתאים במדויק לצרכים שלכם.

קהל היעד של תוכניות לפיתוח מנהלים

קהל היעד של התכניות לפיתוח מנהלים הוא מגוון מאוד. מנהלים מעסקים קטנים יכולים ללמוד, למשל, כיצד לשווק את העסק שלהם ולהגיע לקהלים שהם לא חשבו עליהם קודם או לחלופין כיצד לפתח אסטרטגיה עסקית אשר תבדל את העסק שלהם ותניב להם יתרונות תחרותיים אל מול מתחריהם.

מאידך, מנהלים מעסקים גדולים יכולים להצטרף לתכניות למנהלים על מנת ללמוד איך לנהל מערכות מורכבות עם מספר גדול של עובדים. מנהלים צעירים יכולים לעשות תכניות למנהלים אשר יעזרו להם בפיתוח המיומנויות הניהוליות שלהם, בעוד שמנהלים ותיקים יכולים למצוא תכניות לפיתוח מנהלים אשר ירעננו ידע קיים אך לוקה בחסר מבחינתם ואף להיחשף לתחומי ניהול שעד לאותו רגע לא נחשפו אליהם.

מנהלים ממגזרים שונים יכולים להצטרף לתכניות להב פיתוח מנהלים שונות אשר ישרתו את המטרה שלהם. כך לדוגמא, מנהלים מהמגזר הציבורי עשויים לרכוש כלים אשר יסייעו לארגונים שלהם להתייעל ולהעניק שירות טוב יותר לאזרחים, מנהלים מהמגזר השלישי יכולים ללמוד כיצד לנהל משא ומתן בגיוס תרומות לעמותות שלהם ומנהלים מהמגזר הפרטי יכולים לטפח את היזמות הפנים ארגונית בחברות שלהם באמצעות התכניות למנהלים המיועדות לכך.

אפילו מנהלים אשר רוצים לרכוש מיומנויות ניהול רכות יותר או ידע שהוא יותר בגדר העשרה ימצאו את התכניות למנהלים המיועדות לכך.

לסיכומו של עניין, על מנהל, ללא תלות בגודל הארגון שלו, בתחום בו הוא עוסק, באופי התפקיד שלו או בכמות העובדים שהוא מנהל יכול למצוא תכניות למנהלים אשר יתאימו לצרכים שלו ושל הארגון שלו. מגוון התכניות לפיתוח מנהלים הוא רחב מאוד וחולש על כמעט כל תחומי הניהול.

אז למה אתם מחכים? עיינו בתכניות המוצעות על ידנו ובחרו את התכנית הכי מתאימה לכם!

מתעניינים במשאבי אנוש? כדאי להכיר את קורס משאבי אנוש של להב

המאמר נכתב על ידי להב פיתוח מנהלים

ארגון אקדמי בינלאומי מוביל לפיתוח, לצמיחה וללמידה יוצרי ערך, להתמודדות עם אתגרי הניהול של המחר. בית אקדמי למנהלים לרכישת ידע, מיומנויות וכישורים לאורך כל שנות הקריירה הניהולית שלהם.


מאמרים מאת להב פיתוח מנהלים