תכניות ניהול מותאמות ארגון

חווית ידע ולמידה בתכניות יוקרתיות, יצירתיות ויישומיות, באיכות האקדמית הגבוהה ביותר

חוסר הוודאות בסביבה העסקית המקומית והגלובלית, מחד, ומורכבות המבנה והניהול של חברות וארגונים, מאידך, מחייבים הנהלות ומנהלים להיות עם היד על הדופק באופן תמידי. מנהלים נדרשים להחזיק בידע ניהולי, המותאם למציאות הדינמית והמשתנה, להשתמש בכלים בחזית הטכנולוגיה והידע ולהיות בעלי הבנה מתקדמת של מורכבות הסביבה העסקית, הארגונית והגלובלית.
האקדמיה הפרקטית, פרי פיתוחה של להב, מציעה מגוון גישות מתקדמות, תהליכים ניהוליים, מבנים ארגוניים, יכולות ושיטות ניהול חדשות וחדשניות להתמודדות עם מורכבויות אלה ולשיפור יכולתם של ארגונים ומנהלים להצליח. לאורך למעלה מ-45 שנות פעילות, להב, אשר מהווה חלק אינטגרלי מביה"ס למנהל עסקים ע"ש רקנאטי באוניברסיטת תל-אביב, מובילה את תחום פיתוח המנהלים בישראל בתכניות מותאמות ארגון. התכניות של להב מיועדות לקבוצות מנהלים מארגון יחיד, ומשתתפים בהם הן חברי הנהלה בכירה והן מנהלים מדרג ביניים. 

הצעת תוכן ייחודית, בשילוב שיטות למידה חדשניות המועברות על ידי טובי המרצים

התכניות מותאמות לצרכים הייחודיים של המנהלים בארגון, ומפותחות באמצעות למידה מעמיקה של סביבת הפעילות הארגונית, מאפיינים עסקיים, תרבותיים, ניהוליים, ולמידת האתגרים העומדים בפני החברה בהווה ובעתיד. התכניות משלבות בין חזית הידע באקדמיה ליישומים והשלכות מעשיות לעולם העסקי המציאותי. 
מתודולוגיות למידה מגוונות, אינטראקטיביות ויישומיות משולבות בכל התכניות לפיתוח מנהלים בלהב, וכוללות סדנאות, ניתוחי אירועים, סימולציות, משחקי תפקידים, דיונים אינטראקטיביים ועבודה בקבוצות מצומצמות. כמו כן, אנו מעודדים לשלב במסגרת תכניות הניהול הכנת פרויקטים ארגוניים בצוותי עבודה, תוך קבלת ליווי של מומחה מטעם להב.
בלהב שותפים למעלה מ-150 מרצים מהשורה הראשונה בארץ - חברי סגל הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל-אביב, מרצים מפקולטות מקבילות באוניברסיטאות אחרות בארץ ובעולם, יועצים ותיקים ומנוסים ומנהלים בכירים מהגופים המובילים במשק. עבודה עם מגוון מרצים רחב מאפשר ללהב יכולות גבוהות של גמישות והתאמה, כך שלכל פעילות משובצים המרצים הטובים והמתאימים ביותר לאור צרכי התכנית והמשתתפים בה. 
השילוב בין מצוינות אקדמית, ניסיון מעשי, יכולת גמישות והתאמה לאחר אפיון הצרכים הייחודיים, תוך יצירת אינטגרציה לכל אורך התכנית, הינם הערכים המוספים המשמעותיים ביותר בלימודים בלהב.

עושר התכנים

תכניות הפיתוח בלהב נבנות באופן ייחודי ובהתאם למידות המדויקות של כל לקוח וקבוצת מנהלים. בהתאם לכך, אנו בוחרים יחד עם הלקוח והשותפים האסטרטגיים שלנו (משאבי אנוש, פיתוח ארגוני, הדרכה) את התכנים המתאימים ביותר לשילוב במסגרת התכנית. יתרה מזאת, הנושאים עצמם עוברים התאמה על מנת שיקלעו באופן מיטבי לצרכי מנהלי הארגון. 
התכנים כוללים את קשת התחומים הקלאסיים של עולם הניהול והעסקים, תוך שימת דגש על המימד היישומי והאפליקציות האישיות והארגוניות. מעבר לזאת, להב מתמחה בפיתוח תכנים ייחודיים שאינם נלמדים בשום מוסד אקדמי אחר. תכנים אלה מפותחים יחד עם מומחי התוכן שלנו מהארץ ומהעולם ומועברים בשיטות ובדרכים ייחודיות, המותאמות גם הן לתרבות הארגון ולצרכיו. 
להב, כמובילה את תחום פיתוח המנהלים בישראל, חרטה על דגלה פיתוח מתמיד של תכנים חדשניים ועדכניים, המתאימים למציאות העסקית והניהולית של ימינו. גם אם יש נושא שטרם נלמד במקום אחר בארץ או בעולם, אך הוא משיק לתחומים של ניהול ועסקים, להב תדע לתת מענה תוך הפעלת מומחי התוכן הבכירים ביותר מהעולם האקדמי והמעשי.

מן התקשורת

‘Israel Way’ works its magic on Chinese culture, פורסם ב-Times of Israel ב-17.12.2015

Creating New Value through Innovation and Intrapreneurship: Lahav Executive Education Program for ADAMA, פורסם ב-IEDP Developing Leaders ב-08.09.2015

המיתוג החדש של סין: "קריאייטד אין צ'יינה" / יעל ולצר, פורסם ב-ynet ב-31.05.2015

Israeli business school exports secrets of a ‘start-up nation’ / Matthew Reisz, פורסם ב-Times Higher Education ב-26.02.2015

לשאול שאלות בדרך לשינוי מוצלח בארגון, פורסם בערוץ להב בדה מרקר ב-18.12.2014

להתאים את תכנית הכשרת המנהלים לארגון - לא להפך, פורסם בערוץ להב בדה מרקר ב-14.12.2014

סטארט אפ ניישן, הגירסה הסינית / עדי הגין, פורסם בגיליון Start Up China של מגזין דה מרקר, המחלקה המסחרית באוגוסט 2014

מנהלים ויזמים פלסטינים מהמגזר החקלאי והטכנולוגי מגיעים לאונ' ת"א ללמוד מנהל עסקים בינ"ל, פורסם בערוץ i24 ב-10.12.2013

הידע הישראלי והקטר הירדני / דני רובינשטיין, פורסם בכלכליסט ב-18.02.2013

גם ברשות הפלסטינית מחפשים סטארט-אפ, שודר בתכנית חיסכון בערוץ 2 ב-07.02.2013

תכנית ניהול של להב למנהלים פלסטיניים, שודר בערוץ 33 ב-05.02.2013

הרשי פרידמן חונך קניון ירוק (קלפטר חותם ומשיק) / מיכל גלנטי, פורסם בגלובס ב-22.05.2012

Chinese execs to study at Tel Aviv University / תמר טרבלסי-חדד, פורסם ב-ynet ב-21.05.2012

Chinese managers to study entrepreneurship in Tel Aviv, פורסם בגלובס ב-17.05.2012

השופטים חוזרים לספסל הלימודים: איך מנהלים תקציב ומתמודדים עם מזכירה סרבנית / הילה רז, פורסם בדה מרקר ב-27.06.2010

הסטודנטים החדשים בפקולטה לניהול בת"א: שופטים מחוזיים ושופטי שלום / נורית רוט, פורסם בדה מרקר ב-25.05.2010

בין לקוחותינו

למידע נוסף אודות תכנית ניהול המותאמת לארגונך