קפסולה: פריצת דרך ניהול-אסטרטגית ממוקדת תוצאות

קפסולה
קפסולה

פתרון ייחודי, ממוקד ומוכוון תוצאות, ליצירת מענה לדילמות אסטרטגיות וארגוניות, הניתן ליישום באופן מיידי

ארגונים ומנהלים בכירים נדרשים ליכולת תגובה גמישה ומהירה, להשגת תוצאות מיידיות ולתכנון ארוך טווח ליצירת יתרון תחרותי בר קיימא. תהליכי ייעוץ מסורתיים לתכנון אסטרטגי או ייעוץ ארגוני, עשויים לחולל את השינוי, אך הוא ייקח הרבה זמן וייתן בסופו של דבר את התשובה של "איך לעשות קצת יותר עם קצת פחות". בכדי ליצור יתרון תחרותי לטווח ארוך יש לייצר הצעת ערך ייחודית בעולם דינאמי ומשתנה.

 

על מנת לתת מענה שונה וייחודי פיתחה להב פיתוח מנהלים את קפסולה.

 

ייחודיות הקפסולה

פתרון יישומי, קצר ואינטנסיבי, המניע יצירת תוצר אסטרטגי ממוקד ומותאם למציאות הנוכחית והעתידית של החברה, הארגון והיחידה העסקית. קפסולה הינה תהליך מונחה המשלב מרכיבי ידע ממוקדים, תוך שימת דגש על הנחייה פעילה, כך שהניתוח, הערכות המצב והפתרונות האסטרטגים יגיעו ממנהלי החברה עצמם, להבדיל מפתרונות המגיעים ממקור חיצוני לארגון. במהלך הקפסולה, הארגון והמנהלים ייחשפו לחזית הידע האקדמי והפרקטי ובאמצעותם יצאו לדיונים להפנמת הצרכים הארגוניים הייחודיים והמענה האסטרטגי הנדרש בכדי לייצר ולעצב מענה ארגוני אסטרטגי.

התהליך

תוכנית הקפסולה הינה תהליך קצר וממוקד (כארבעה מפגשים). את התהליך מלווים צוות המומחים של להב, אשר נמצא בחזית הידע האקדמי מצד אחד, ובעל ניסיון בייעוץ וליווי הנהלות ומנכ"לים מהעולם העסקי והארגוני מצד שני. המשתתפים מצד הארגון הינם חברי ההנהלה בהובלת המנכ"ל/ית (ניתן לשלב מנהלים נוספים ו/או חברי דירקטוריון).

תפוקות

▪ בניית תכנית אסטרטגית ארגונית, הכוללת אבני דרך ומטלות לביצוע, הניתנת ליישום באופן מידי.
▪ מתן מענה אסטרטגי ופתרונות לדילמות ליבה ברמת הארגון או היחידה העסקית.
▪ רתימת חברי ההנהלה לתהליך, מחויבות לתוצר, ליישום ולהטמעה של התוכנית החדשה.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישה

אודי אהרוני, מנכ"ל להב פיתוח מנהלים: udia@lahav.ac.il 03-6407314