המלצות בוגרים על תכנית ניהול עסקי בנדל"ן

אבנר סולל, מנכ"ל מונדי נייר חדרה, בוגר מחזור דצמבר 2013:
"לצורך ניהול רכוש הנדל"ן המשפחתי, לאור חוסר ניסיוני המוחלט בתחום, נרשמתי ללימודי קורס יזמות נדל"ן במסגרת התכנית של להב, באוניברסיטת תל אביב. מטרתי הייתה לקבל מידע בסיסי שיאפשר לי "כניסה חלקה" והתמודדות מקצועית נאותה עם ענף הנדל"ן בעת ביצוע עסקאות מכירה ויזמות מכל סוג שהוא בתחום הנדל"ן המשפחתי. קורס הנדל"ן פתח בפניי את עולם הנדל"ן ואפשר לי לדבר "באותה השפה" עם מקצועני הנדל"ן בתחום, כולל הבנת מושגי יסוד בתחומי התב"ע, מיסוי מקרקעין, השבחת נכסים, חישוב כדאיות כלכלית, דוחות אפס וכו'. תוך כ-6 חודשים ו-20 מפגשים רכשתי הבנה בסיסית בתחום שמאפשרת לי היום ביתר קלות להתמקצע בתחום. נדהמתי להיווכח כי תוך זמן קצר יחסית נכנסתי לתחום עסקי מרתק מחד, המחייב מקצוענות מאידך, וארגז הכלים שקיבלתי תמך ביכולות אלו. גם המפגש הבלתי אמצעי עם מנהלים בכירים בתחום הנדל"ן (יו"ר חברת תדהר, מנהלים בכירים בתחום המיסוי, עורכי דין וכו') פתח בפני "כתובות" לצורך עצות עתידיות וליצירת קשרים שכדאיותם הכלכלית איננה מוטלת בספק. ולסיכום – אין לי ספק כי במבחן "עלות-תועלת" קיבלתי את החזר השקעה מהיר ביותר ולפיכך ביכולתי להמליץ על קורס נדל"ן זה בפני כל מי שמתעניין ובמפתחות כניסה מתאימים לתחום הנדל"ן"

חיה נחום, מנכ"ל המטבחון פרסום, מומחית במיתוג פרויקטי נדל"ן למגורים, בוגרת מחזור דצמבר 2013:
"אני מניחה שכל אחד ממשתתפי הקורס לקח איתו כמה כלים מאוד משמעותיים שיסייעו לו באופן מיידי, וישפרו את רמת הידע והמקצועיות שלו. קורס הנדל"ן הועבר ברמה מאוד גבוה ע"י מרצים מרתקים ותוכן מאוד רלוונטי ואי אפשר שלא לציין לטובה את הניהול של להב, את רמת המתקנים והליווי האישי"

עינת מזרחי, מתאמת נכסים גלובליים, טבע, בוגרת מחזור דצמבר 2013:
"קורס יזמות נדל"ן מאוד מעשיר, הן ברמת הידע והן ברמת ההתנסות (פרויקט הגמר). שמחתי ללמוד מתוך הניסיון המקצועי והאישי של המרצים. מרגישה שיש לי עוד הרבה מה ללמוד אולם בהחלט ניתנו לי הכלים האפקטיביים לעשות זאת. אין ספק שהטיפים והתובנות שקיבלתי באמצעות קורס יזמות נדל"ן זה, עוזרים לי מאוד בעבודתי היום יומית מול המשכירים, הרשויות, המתכננים וכו'. בנוסף, אני רוצה להביע את הערכתי על המקצועיות והיחס האישי שניתנו לי לאורך כל הדרך ע"י מנהלת הקורס, אביגיל רקובר"

אביעד שפיר, מנהל מסחרי, רכבת ישראל, בוגר מחזור דצמבר 2013:
"קורס נדל"ן של להב כלל מבחר תכנים רלוונטיים והיווה סקירה מצוינת של עיקרי הנושאים הקשורים בתחום"

יפעת אוליאל, מנהלת פרויקטים, אינסייט אי.יו בע"מ, בוגרת מחזור דצמבר 2013:
"קורס יזמות נדל"ן בהחלט מוסיף ומעמיק ידע. מעבר להרחבת הידע, יש פה אפשרות ליצירת קשרים עסקיים בתחום. הדגש על אנשים מהתחום מצוין"

כוכי שגיא, מנהלת לקוחות, בנק לאומי:
"קורס נדל"ן מעולה, ממצה, מלווה ע"י מרצים מעולים ברמה גבוהה מאוד. נשארתי עם טעם לעוד ועוד... כמו כן האירוח והשירות במהלך הקורס היו מעולים"

נועה ענתבי, רכזת שיווק סניף צפון, השתתפויות בנכסים:
"התכנים של קורס יזמות נדל"ן עונים על ציפיותיי, המרצים מעבירים את החומר בצורה ברורה, מלאה ומלווה בדוגמאות כך שהחומר ברור ומובן ביותר. יש לציין גם את סבלנותם במתן מענה לשאלות. כמו כן, הצוות בלהב הוא אדיב, יעיל ומקצועי מאוד"

שאול אבי, יועץ מס ומנכ"ל, נגב נדל"ן בע"מ:
"הגעתי אל קורס נדל"ן על מנת לרכוש כלים בעולם זה, לשמחתי מצאתי צוות מרצים מהשורה הראשונה אשר תרמו מניסיונם האישי העשיר, כל מרצה בתחומו הוא. לא נותר לי אלא להודות על קורס מעניין ממצה ומקיף לעולם הנדל"ן"