המלצות בוגרים על תכנית ייעוץ ארגוני ליועצי פנים

מאיה מונטר, מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני, אסם:
"שיתוף הפעולה בין המנחות שושי ויפית יוצא דופן וראוי להערכה. שילוב טוב של פרקטיקה ותיאוריה"

גילת אורן-צידוני, סמנכ"ל משאבי אנוש, iDigital:
"רמת הקורס, ההגשה של החומרים, ההתאמה בין התיאוריה לפרקטיקה, ההנגשה לתלמידים הייתה מהגבוהות ביותר שחוויתי. יצאתי מופרית ועם טעם נוסף ללמידה"

נטלי אברג'יל, תכנון ארגוני, אור תנועה להתיישבות בארץ ישראל:
"השילוב והאיזון הנכון בין ידע תיאורטי, מיומנויות והנגיעה ביום יום היוו תהליך איכותי של למידה והתנסות עשירה ומשמעותית"

דלית מנטל-פלג, מנהלת גיוס, SAP:
"תכנית מצוינת! לא יכולתי לצפות ליותר... השילוב בין המרצים מעולה והרמוני, התכנים רלוונטיים ביותר ומעניינים, הדוגמאות מהניסיון והפרקטיקה בשטח משלימים וחשובים, ולא פחות חשוב - הארגון והלוגיסטיקה ברמה גבוהה מאוד! פשוט נהניתי מכל רגע!

אביטל הוכברג, מנהלת פרויקטים, משרד הבריאות:
"קורס מקצועי המנוהל ע"י 2 מנחות מדהימות, מאתגרות, מתחשבות, מכילות, אוהבות ומאוד מאוד מקצועניות. קהל המשתתפים הוא ברמה גבוהה מאוד ומהווה קבוצת עמיתים מדהימה"

רחל ארז, מנהלת משאבי אנוש, אסם:
"התכנית איפשרה לי להיחשף מקרוב לתיאוריות ולהבין את דרך השימוש בהן בעולם העבודה והייעוץ. חוויית הלמידה הייתה מעמיקה, מעשירה ומאתגרת - בהחלט ניכרת ההשקעה!"

רחל מאיר, בי"ס נגה - רשת אמי"ת
"קורס מרתק, מאפשר טעימה מעולם הייעוץ הארגוני ומקנה כלים וידע שיאפשרו העמקה ויישום בעתיד"

אורלי שמול, מנהלת משאבי אנוש, משרד ראש הממשלה:
"תכנית מצוינת, רמה מקצועית גבוהה ביותר, מעניקה כלים תיאורטיים-אקדמיים לצד מיומנויות מעשיות. הגעתי כמעט ללא ידע תיאורטי בתחום, קיבלתי הכוונה והיום אני מרגישה שאני יודעת היכן לאתר תיאוריות ומודלים"

אפרת מור, מנהלת משאבי אנוש, DMG:
"מקצועית, מעשירה, מחדדת, פרקטית מאוד למנהלי משאבי אנוש. סינרגיה מדהימה בין שושי ליפית. תענוג גדול"

קרן קידר, סמנכ"ל משאבי אנוש, פיברו ישראל:
"תכנית מקיפה, מעניינת, משלבת את העולם האמיתי עם התאוריות, מאפשרת מקום לביטוי ומרחב, "מאלצת" מהמקום החיובי לחוות ולהיפתח וכך לגלות דברים על עצמך ולהתמקד"

אורית כהן, סמנכ"ל, מועצה דתית הר חברון:
"היחס החם והאישי, ההסתכלות על כל אחד מהסטודנטים כאחד ומיוחד בקורס, הכיבוד, התוכן והעברת החומר עשו את הקורס למדהים ומיוחד. יש רצינות ויש איכפתיות ואני מאוד שמחה שהגענו, מקווה להמשיך לשמור על קשר כי התרומה של שושי ויפית עזרה לנו מאוד. כיף לבוא ללמוד במקום עם מרצות מהשורה הראשונה. תודה רבה!!! נהניתי מאוד מאוד בקורס!"

אורי בר נר, מנהל פיתוח "שותפות 2000", הסוכנות היהודית:
"לאחר שלוש שנות עבודה כיועץ פנים ארגוני ומנהל פיתוח, חשתי צורך ללמוד ולהתעדכן בנעשה והנלמד בתחום הייעוץ. את לימודי באוניברסיטה סיימתי מזמן ובעבודה אף פעם אין זמן. במשך יום בשבוע יכולתי להכיר את התיאוריות המובילות ולהתנסות ב'פרקטיקום' מודרך וכל זאת מהמרצים והחוקרים המובילים בתחום. מתכונת הלימודים אפשרה לי להכיר את העוסקים בנושא הייעוץ הפנים ארגוני בארגונים מגוונים מאוד, ציבוריים ועסקיים השונים מזה שלי והמפגש היה מפרה ומרתק. ממליץ בחום"

איילת גוטליב-טריינין, מנהלת ישראל, מרום - פילנתרופיה ועסקים:
"לאחר שעברו מספר שנים מסיום התואר השני הרגשתי צורך לחזור למסדרונות האוניברסיטה ולשמחתי בחרתי בקורס בלהב באוניברסיטת תל אביב. עברתי שנה מעניינת מאד ומפרה של לימודים שפתחו לי עוד צוהר בפיתוח ויעוץ ארגוני. למדתי עם טובי המרצים ולצידי לספסל הלימודים למדו אנשים טובים מכל החברות במשק ונוצר מפגש אנושי מרתק"

לעמוד קורס ייעוץ פנים ארגוני