המלצות בוגרים על תכנית דירקטורים ונושאי משרה בכירים בתאגידים

ניר יהב, מנהל פיתוח עסקי, חברת החשמל:
"תכנית הלימוד של קורס דירקטורים מעניקה סט כלים לדירקטור החל מקבלת החלטות אופטימלית לטובת הארגון ועד לגבולות בגזרה החוקית של הדירקטוריון. מצד אחד מציג את האפשרויות והחידוד המחשבתי של הדירקטור, מצד שני את הסיכונים החבויים בתחום ואיך להתמודד איתם בצורה נכונה"

יואב  בן-צרויה, ראש ענף תקציבים, משרד הביטחון:
"התכנית הינה רצינית ומרשימה. יתרונותיה בולטים: מרצים בכירים מאוד, עתירי ניסיון אקדמי ומעשי, השלכה לפרקטיקה באמצעות דוגמאות, המחשות ותרגילים וחיבור בין תיאוריה למעשה. סביבת הלימוד של קורס דירקטורים מהנה ו"מפנקת" - סביבת לימוד תומכת המאפשרת להתרכז בלימודים עצמם. אוכלוסיית משתתפים מרשימה מאוד, מגוונת מאוד ובעלת ידע וניסיון מרשים ואיכותי על מנת לקיים דיונים ברמת שיח גבוהה"

יוסי אדלר, מפקד מערך אמ"ן:
"תכנית מצוינת ומעשירה המשלבת תיאוריה ומעשה גם יחד, המועברת על ידי מיטב המרצים באקדמיה ובמשק הישראלי. התכנית מתאימה לדינמיקות וההתפתחויות במשק הישראלי, בעיקר בהקשר הרגולציה והחקיקה הנוגעות לתפקידם של נושאי משרה ודירקטורים"

אלי נקר, סמנכ"ל, לשכת עורכי הדין:
"תכנית המועברת ברמה גבוהה, התכנים מעניינים וישומיים, האווירה ונושאי הלימוד מצוינים"

ד"ר יחיאל שילה, יועץ, מנהל המינהל לחינוך התיישבותי במשרד החינוך לשעבר:
"קורס דירקטורים ברמה מקצועית גבוהה. מרבית המרצים העבירו את הרצאותיהם בצורה מעניינת ומרתקת. תכני הקורס עמדו בציפיות שלי למרות שעסקתי שנים רבות ברמות ניהול בכירות, נחשפתי לסוגיות חדשות ומרתקות. מי שרוצה ללמוד קורס דירקטורים, להב באוניברסיטת ת"א זה הבית המקצועי הטוב שקיים"

אודי עטר, סמנכ"ל לקוחות פרטיים, בזק בינלאומי:
"ברצוני להביע את שביעות רצוני מתוכן ורלוונטיות ההרצאות של קורס דירקטורים בלהב, המרצים המצוינים וההקפדה על הפרטים הקטנים לאורך התכנית. אני מרגיש שהקורס תרם לי רבות ובהחלט אמליץ להשתתף בו"

ניר גור, סמנכ"ל כספים ומסחר, QAS:
"התכנית של קורס ירקטורים מספקת גם לבעלי תארים אקדמאיים רלבנטיים (משפטים, ראיית חשבון וכו') מסגרת מצוינת המרכזת את כלל המידע הרלוונטי להבנת תפקיד הדירקטור, הכלים העכשוויים המצויים בידיו והרגולציה העיקרית המשמשת מסגרת לפעולתו"

בני אור, יועץ בכיר למיזוגים ורכישות, TransPerfect:
"התוכנית והמרצים תרמו לי רבות, גם בהיותי מנהל מנוסה קיבלתי תובנות חדשות ומעודכנות"

מרדכי פרנק, מנהל תפעול, מרכז רפואי הדסה:
"קורס דירקטורים הינו קורס מעולה ומקצועי מאוד, פרופ' גרוס הוא אורים ותומים, הפאנל נהדר ומלא תוכן. המרצים היו משכמם ומעלה"

אבי ירון, מנכ"ל Visionsense:
"ארגון וניהול למופת, מרצים מהשורה הראשונה! קורס דירקטורים שיפר את בקיאותי בחוקים הרלוונטיים, למדתי ונהניתי"

פנינה כרמי, ראש אגף אדמיניסטרציה, מכון וייצמן:
"רמה גבוהה, חומר מרתק, המרצים היו מצוינים ורהוטים"

דוד פריד, אחראי איסור הלבנת הון, בנק ירושלים:
"קורס הדירקטורים עשה סדר במחשבה וחידד את אחריות הדירקטורים ואת הממשל התאגידי"

יוסי פלר, מנכ"ל אמשר שירותי מחשוב בע"מ:
"קורס דירקטורים חובה לכל מי שמכהן כדירקטור או מתכוון לכהן בתפקיד זה. התכנים מגוונים, מועילים ומקיפים נושאים מרכזיים בתכולת תפקידו של דירקטור"

דוד לזרוס, מנהל חטיבת כספים וכלכלה, קק"ל:
"זו הפעם השלישית שאני משתתף בתכנית קורס דירקטורים. כל פעם אני לומד דברים חדשים ומתעדכן. הקורס הנוכחי "בא בזמן"- לאחר שאני כבר משמש כדירקטור בחברה ציבורית זה שנה וחצי"

ענת נחמיה-לביא, מנכ"לית הפורום הציבורי - כפרי הנוער והפנימיות בישראל:
"תוכנית טובה, מעשירה ומאפשרת כלים מעשיים. למדתי זויות שונות של היבטים בתפקידו של הדירקטור מאנשים בעלי ניסיון רב ומגוון תפיסות עולם בנושא"

שלומי זינגר, מנהל מכירות, טלדור:
"אחד הקורסים הטובים שעברתי בלהב, קורס דירקטורים מכיל תכנים רלבנטיים לשוק העכשווי, הקורס מקצועי ומכיל דוגמאות טובות, מרצים מעניינים ומקצועיים, שילוב של חומרים טובים"

לביא סבג, בקר פנימי, נמלי ישראל:
"קורס דירקטורים הינו קורס מעניין ומדויק. קיבלתי תמונה טובה של אחריות, סמכויות והתנהלות נכונה ושקולה של דירקטור"

עדית יערון, מנהלת שיווק, הבורסה לניירות ערך:
"הקורס היה מעניין והאיר היבטים שונים בעבודת הדירקטור. בעיקר פקח עיניים באשר למשמעות התפקיד ועודד להיות דירקטורים אקטיביים, מעורבים ואחראיים"

עופר זית, מנהל טרייד אין אאוטלט, UMI:
"תוכנית מרשימה, הרבה תכנים במעט זמן. המרצים ברמה גבוהה מאוד. מבין היום כמה מורכב עולם הדירקטורים, היום אני יודע עד כמה אני לא יודע"

רפאל חדד, מנהל בקרה ורגולציה בפסגות:
"קורס דירקטורים נוגע בנושאים אשר מהווים בסיס לעבודת הדירקטור. מרצי התוכנית מספקים ידע וניסיון החושפים אותנו לתאוריה ופרקטיקה חשובה"

מירה הולצר, מנהלת אגף תכנון אסטרטגי, דירקטורית, עיריית פתח תקווה:
"כמי שממלאת תפקיד של דירקטורית בתאגיד ובחברה ציבורית, הנושאים של קורס דירקטורים מאוד רלוונטיים לתפקיד בפועל ותרמו לי רבות בעבודתי השוטפת כדירקטורית"

אורי אפק, מנכ"ל אלתא מערכות:
"למדתי את המסגרת החוקית בתוכה פועל דירקטור, את תפקידיו והאיומים המשפטיים עליו. זכיתי לפגוש מרצים מהשורה הראשונה בתחומי עיסוקם"

עידו נחושתן, אלוף (מיל') לשעבר מפקד חיל האוויר:
"השתתפתי בתכנית קורס דירקטורים של להב לאחר שנים רבות של עשייה, צבירת ידע ונסיון. מצאתי את הקורס תורם ומעשיר; התכנים חשובים, מעודכנים ורלוונטיים, המרצים מנוסים ובעלי ידע רב ומגוון והקורס מנוהל באופן ראוי להערכה בידי פרופסור גרוס והצוות המסור של להב"

מיכל גלבוע, מנהלת תקשורת פנים ארגונית ואחריות תאגידית בבטר פלייס:
"קורס דירקטורים היא תוכנית חובה לכל מנהל בכיר ולא רק למי שמעוניין לראות עצמו כחבר דירקטוריון"

אודי בוך, דירקטור בחברות כי"ל, מנהל לשעבר בקבוצת עופר:
"למרות היותי שנים רבות דירקטור הן בחברה הממשלתית הקטנה, הרשות לחינוך והכשרה ימיים, והן בחברות הגדולות של כימקלים לישראל (מפעלי ים המלח, רותם-אמפרט-נגב, קבוצת הברום וכי"ל מוצרי תכלית), החלטתי להצטרף לקורס הדירקטורים של להב באוניברסיטת תל אביב. נסעתי, פעם בשבוע, במיוחד מחיפה, ולא הצטערתי. הקורס היה מעניין, מגוון, מעשיר, מעורר סקרנות והשאיר טעם של עוד. המרצים היו כולם מומחים, כל אחד בתחומו, ומנוסים מאד בהגשת החומר בצורה שתרתק חבורה של אנשים ביקורתיים שראו ועשו כבר משהו בחייהם. הלימוד הקיף את מכלול הנושאים החשובים לדירקטור ונתן את הכלים, התיאורטיים והמעשיים, הדרושים כדי להמשיך להעמיק ולהעשיר את הידע בכל תחום. תפקיד הדירקטור הפך ליותר מקצועי, ליותר אחראי וליותר דינאמי. הלימודים בלהב נתנו לי את המענה המתאים מבחינת כמות הידע, היקף הנושאים וההיכרות עם סוגי הבעיות בפניהן ניצב הדירקטור, ופתרונן המתאים. קורס דירקטורים מומלץ וחשוב לכל דירקטור מכהן ולכל מי שרוצה להתקבל לדירקטוריון"