עו"ד אלדד כורש

עו"ד אלדד כורש

עו"ד אלדד כורש הוא השותף המנהל במשרד עמית, פולק, מטלון ושות'. 

אחרי למעלה מ-25 שנות ניסיון, מביא עמו עו"ד כורש לזירה העסקית מומחיות ייחודית, תובנות מסחריות והיכרות מעמיקה עם מגוון תחומי משפט.

הידע המולטי-דיסציפלינרי שרכש עו"ד כורש לאורך השנים מאפשר לו לספק ללקוחותיו קשת רחבה של שירותים ולהבטיח להם מענה בכל סוגיה העולה במהלך התנהלותם המסחרית. נוסף על היותו יועץ משפטי מהשורה הראשונה, נהנה עו"ד כורש מיכולת מיוחדת 'לקחת צעד אחורה', לבחון בצורה מושכלת ורחבה את העסקה העומדת מולו- לרבות כשמדובר בעסקה בינלאומית מורכבת, להבין מהן הפעולות הנדרשות להצלחת העסקה, ולהציג, בסופו של יום, פתרון יצירתי המשלב בין תחומי משפט שונים ומקדם את הצלחת העסקה.

תודות לניסיונו הרב של עו"ד כורש, ביכולתו להעניק ללקוחותיו, מעבר לשירותים משפטיים מהשורה הראשונה, גם ידע נרחב ותובנות מעשיות בתחומי המסחר והכלכלה. עו"ד כורש ממנף יכולותיו אלו ומספק ללקוחותיו ניתוח מקיף של העסקה, סיוע באיתור ערוצי המימון עבורה וניהול המשא והמתן עד להובלת הצדדים להשלמתה המוצלחת של העסקה. מעבר לליווי המשפטי אסטרטגי, עו"ד כורש מקפיד לקחת חלק פעיל בעבודה המשפטית עצמה.

עו"ד כורש מתמחה בכל היבטי המשפט המסחרי לרבות ניהול משברים- תחום הדורש ניסיון רחב, הבנה עסקית וכישורי ליטיגציה ברמה הגבוהה ביותר.

עם השנים צבר עו"ד כורש ניסיון עשיר בהליכי בוררות וגישור, דבר שהוביל אותו לתחום ייחודי ורגיש- ליטיגציה פוליטית וייצוג גורמי ממשל בכירים. כמו כן, צבר ניסיון בעסקאות מימון, בנדל"ן, בגז ואנרגיה, בפרויקטי תשתיות, בתקשורת ועוד.

עו"ד כורש הינו מהמובילים בתחום ההפרטות והליכי החקיקה השונים. במסגרת זאת הוא מייצג את לקוחותיו בהתנהלותם מול הגופים הממשלתיים הרלוונטיים ופועל להגן על זכויותיהם ועל האינטרסים המסחריים והמשפטיים שלהם.

כמו כן, עו"ד  כורש הוא בעל ניסיון רב ומומחיות בתחום ההגבלים העסקיים.