הזמנה ליום פתוח - האירוע הסתיים

יום ב', 19 באוקטובר 2015, 17:00
הזמנה ליום פתוח

ההרשמה לאירוע הסתיימה

 

בואו להתרשם ממגוון תכניות הניהול, להכיר את המנהלים האקדמיים
ולקבל ייעוץ לגבי התכנית המתאימה לכם.

במסגרת המפגש נקיים הרצאות בנושא מנהיגות וחוסן ניהולי
כאמצעי להתמודדות עם מציאות ניהולית של חוסר ודאות.

ההרצאות יעסקו בגישות ניהול ומנהיגות חדשניות שנועדו להתמודד עם מציאות מורכבות של חוסר ודאות, המאפיינת את כל תחומי הפעילות במציאות הנוכחית.
המפגש יעניק זווית מנהיגותית אישית, לצד יכולות ארגוניות שיש לפתח כדי לצלוח את האתגרים המקצועיים, האנושיים והעסקיים שהמציאות מציגה

 

בתכנית:

16:45-16:00            התכנסות ושיחות ייעוץ עם צוות להב והמנהלים האקדמיים.
17:45-16:45            מינוף רשתות אישיות וארגוניות למצוינות ניהולית | ד”ר יובל קליש

כיצד ניתן לשפר יעילות ניהולית? כיצד שולטים בנורמות וזהות ארגונית? איך מעודדים חדשנות ויצירתיותניהול נכון של רשתות, ונטוורקינג אפקטיבי מסייעים למנהלים להשיג מגוון מטרות החל מגישה לאינפורמציה ומשאבים ועד קידום בעבודה והעלאה במשכורת. בואו לפתוח צוהר לעולם המרתק והחשוב של בנייה וטיפוח רשתות אישיות וארגוניות יעילות.
ד"ר יובל קליש, מנהל אקדמי של תכנית מנהיגות ותכנית ניהול משא ומתן ושיתופי פעולה בלהב פיתוח מנהלים, המנהל האקדמי של התכניות האקזקיוטיביות (Kellogg-Recanati) בפקולטה לניהול ומרצה בתכנית להתנהגות ארגונית. מומחה בינלאומי לבנייה ומינוף של רשתות אישיות וארגוניות, בניית הסכמות ומשא-ומתן, ומשמש כיועץ בכיר לארגונים מובילים בארץ ובעולם

18:30-17:45            חוסן ניהולי וסינרגיה בארגונים | מר איקה אברבנאל

ניהול משברים במסגרת תהליכי שינוי בארגון אינו אתגר פשוט, אולם זיהוי הבעיות וטיפול נכון בהתנגדויות עשוי להיות ההבדל בין כישלון להצלחה. במסגרת המפגש נדון בשאלות כגון מהו חוסן ניהולי? כיצד מתמודדים עם שינויים וחוסר ודאות ומדוע שינוי הינו תהליך כל כך מורכב?
איקה אברבנאל, בעלים שלIntegratika Ltd , חברה בתחום ניהול תהליכי שינוי, מיזוגים ורכישות. כיהן עד לאחרונה כמנהל האינטגרציה הראשי וכסמנכ"ל בכיר לתיאום פעילות חברת טבע בישראל וקשרי קהילה גלובאליים של קבוצת טבע וכן כיו״ר PGT- השותפות בין טבע לפרוקטר אנד גמבל בתחום תרופות ללא מרשם. מרצה בתכניות הניהול של להב פיתוח מנהלים ובתכנית EMBA בפקולטה לניהול באונ' חיפה.

19:30-18:30            המשך שיחות ייעוץ

                                                                               

הטבה ייחודית לנרשמים לתכניות הניהול במהלך היום הפתוח!

יום ב’, 19 באוקטובר 2015
מתחם המנהלים של להב, הפקולטה לניהול, אוניברסיטת תל-אביב

*חנייה במקום

לפרטים ולהרשמה מלאו פרטיכם בטופס המצורף