יום עיון למנהלי משאבי אנוש, פיתוח ארגוני ולמידה ארגונית

יום ה', 25 באוקטובר 2018, 08:30
יום עיון למנהלי משאבי אנוש, פיתוח ארגוני ולמידה ארגונית

ההרשמה לאירוע הסתיימה

מפצחים את האתגר השנתי:
יישום האסטרטגיה העסקית בתחום משאבי האנוש

תהליכי פיתוח ארגוני ולמידה - יישום האסטרטגיה הארגונית
למימוש חזון הארגון וקידום אנשיו

המציאות הארגונית והעסקית עוברת בשנים האחרונות תהפוכות רבות שמשפיעות על הסביבה הארגונית ועל זירת הפעילות הפנימית והחיצונית, ומחייבות מנהלי משאבי אנוש להתמודד עם המציאות המורכבת, הדינאמית והתחרותית.

בעידן החדש נדרשים מנהלי משאבי אנוש ליישם את האסטרטגיה הארגונית בתחומי אחריותם ולהתאים את המערך האנושי בארגון, את פיתוח המנהלים ואת שיטות הלמידה הארגונית לאסטרטגיה והיעדים שהארגון שואף לממש.

רגע לפני סוף השנה, אנו שמחים להזמינכם ליום עיון במסגרתו נכיר גישות ותהליכים לפיתוח מנהלים ולהתאמת שיטות הלמידה לצרכי וליעדי הארגון, ונפגוש דרכים מקוריות וחדשניות להטמיע את התפישות וההתנהגויות הרצויות בקרב העובדים, הלכה למעשה.

בתכנית:

08:30-09:00 - התכנסות וכיבוד

09:00-09:15 - פתיחה - אודי אהרוני, מנכ"ל להב פיתוח מנהלים

09:15-09:30 - תפקיד מנהלי משאבי אנוש כתומכים באסטרטגיה הארגונית - ד"ר שושי חן, מנהלת תחום פיתוח מנהלים בלהב, מרצה בפקולטה לניהול ויועצת ארגונית

09:30-10:15 - טכנולוגיות למידת מנהלים ככלי לקידום אסטרטגיה העסקית - ד"ר יעל קריל, מנהלת למידה ופיתוח מנהלים, אינטל אירופה ומרצה בכירה, הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול, הטכניון
תפיסת התפקיד של אנשי ההדרכה והפיתוח הארגוני נמצאת בתפר שבין אסטרטגיה עסקית, אסטרטגיה ארגונית ואסטרטגיית ניהול ההון האנושי של הארגון. בהרצאה נבחן כיצד ניתן לתרגם את האסטרטגיה העסקית למהלך ארגוני הנתמך בתכניות שונות לפיתוח מנהלים. אשתף בטכנולוגיות למידה ארגוניות שנועדו לקדם את האסטרטגיה העסקית

10:15-10:35 - הפסקה

10:35-11:20 - סיפור המהפכה בלמידה מתקדמת במכבי שירותי בריאות - קרן מעוז, פיתוח אנשים, קהילות וארגונים
בעידן הנוכחי, כשהצורך בהתעדכנות בידע הוא יומיומי, הטכנולוגיה והמדע משנים פני הרפואה וזמן הרופאים והמטפלים הוא המשאב הארגוני היקר ביותר, נוצר הצורך ועימו ההזדמנות לשינוי שיטות ותרבות הלמידה בארגון - סיפורה של מהפכת הטרנספורמציה הדיגיטלית בלמידה.

11:20-12:05 - מהלכה למעשים - מתכנית אסטרטגית לעיצוב תרבות והתנהגות - אור ברנט שלו, שותף ומייסד, חברת אנטרופי פיתוח ארגוני (לשעבר משחק החיים)
ארגונים רבים מתמודדים עם פער גדול בין האסטרטגיה לבין הביצוע והיישום שלה בפועל. הטמעה היא למעשה "הפנמה, הבנה וביצוע של תכניות או מדיניות" ולכן חשוב ליצור את הגשר שבין לדעת לבין לעשות. הרצאה חווייתית זו תאפשר לכם לקבל כלים מעשיים לעיצוב תרבות והתנהגות ארגונית תוך הצגת דוגמאות מארגונים שונים שפעלו ע"פ שיטת ההטמעה On the Job Playing - OJP המבוססת על שילוב מנצח בין פסיכולוגיה חיובית ארגונית לתורת הגיימיפיקיישן. ובקיצור - כיצד ליהנות מהדרך להשגת התוצאות הרצויות.

12:05-12:20 - סגירה, ד"ר שושי חן

יום ה', 25 באוקטובר 2018

09:00-13:00

*בשל מספר המקומות המוגבל, הכנס מיועד למנהלי/ות משאבי אנוש, פיתוח ארגוני ולמידה ארגונית בלבד.
אישורי השתתפות בכנס ישלחו במייל חוזר למאושרים. ההשתתפות ללא עלות.