השקעות נדל"ן אפקטיביות

מועד פתיחת הקורס: 10 במרץ 2019
8 מפגשים
ימי א', 16:00-20:15
48 שעות אקדמיות

ניהול אקדמי: 

חזית הידע בניהול השקעות נדל"ן, מימון, מיסוי ועסקאות נדל"ן בארץ ובחו"ל

ביצוע השקעות אפקטיביות בנדל"ן ויצירת תשואה מקסימלית הינם נושאים מרכזיים שמעסיקים משקיעים רבים המעוניינים למקסם את פוטנציאל ההשקעות שלהם. המציאות הדינמית של התחום ואפיקי ההשקעה הרבים, כמו גם תופעות גלובליות רחבות היקף, כגון כלכלה שיתופית שכוללת אפשרויות חדשות בתחום כגון מתחמי עבודה ומגורים משותפים, השכרות לטווח קצר של דירות מצד אחד וסביבת ריבית נמוכה מצד שני, מושכים לתחום בעלי הון פרטי שמעוניינים בגיוון תיק ההשקעות שלהם מצד אחד ושיפור תשואות מול האלטרנטיביות הפיננסיות מצד שני.

האתגר להרוויח תשואה עודפת באמצעות השקעה בנדל"ן מגדיר את סדר יומם של משקיעים רבים והתפיסה הרווחת, שגורסת כי השקעה בנדל"ן הינה השקעה בטוחה שטומנת בחובה תשואה גבוהה מבכל אפיק השקעה אחר, מתפוגגת פעמים רבות בפניהם של משקיעים חסרי ניסיון שלומדים על בשרם כי הפער בין האפשרויות האינסופיות למציאות, שהיא במקרים רבים עגומה, הוא עצום.

ביצוע השקעות נדל"ן המבוסס על ידע והבנה של התחום אכן עשוי להניב תשואות גבוהות כמעט מכל אפיק השקעה אחר, אך טומן בחובו סיכונים מהותיים שאינם קיימים באפיקי השקעה אחרים. תנאי בסיסי למקסום הפוטנציאל הוא שימוש נכון ומיטבי באסטרטגיות השונות ובמודלים העומדים לרשותנו ולהבין את הסיכונים השונים על מנת לקבל את ההחלטות הטובות ביותר. 

ניהול השקעות נדל"ן אפקטיבי. בואו ללמוד איך לעשות את זה נכון!

For information in English click here

 

קהל היעד

משקיעים פרטיים המעוניינים להבין ולהכיר לעומק את עולם השקעות הנדל"ן ולמקסם את רווחיות השקעותיהם באפיקי הנדל"ן השונים.

מטרות התכנית

▪ הכרת המושגים המרכזיים בתחום השקעות בנדל"ן בארץ ובעולם. 
▪ הכרת סוגי ההשקעות בנדל"ן וקבלת כלים לזיהוי פוטנציאל השקעה ורכישת מיומנויות לניהול     סיכונים.
▪ רכישת כלים לביצוע עסקאות השקעה אפקטיביות בנדל"ן ומקסום הרווחים.

בין נושאי הלימוד

ניהול השקעות נדל"ן: סוגי השקעות, היבט המאקרו ▪ השקעות בפרויקטים: מגורים, נדל"ן מסחרי, נדל"ן ללוגיסטיקה, קרקעות, נדל"ן בחו"ל, השקעות בהתחדשות עירונית ותמחור הפוטנציאל – תמ"א ופינוי בינוי, קבוצות רכישה ▪ השקעות נדל"ן בשוק ההון- קרנות ריט בארץ ובעולם ▪ בחירת אזורי השקעה וזיהוי פוטנציאל ▪ הערכת שווי נכסים ▪ נדל"ן מניב ועסקאות אקזיט ▪ כלכלה התנהגותית והטיות בתהליכי קבלת החלטות בהשקעות, משא ומתן בעסקאות נדל"ן ועוד

מימון השקעות נדל"ן: תשואה מול סיכון והערכת כדאיות השקעות - CDF ו - IRR ▪ ערך הכסף – חישוב ריביות ▪ מיסוי נדל"ן בארץ ובחו"ל ▪ ניתוח אפיקי השקעה ▪ גיוון פורטופליו והשלכות על סיכון מול תשואה ▪ מינוף ואשראי ▪ ניהול סיכוני מטבע בהשקעות נדל"ן בחו"ל ▪ עלויות עסקה

מרצי התכנית

לקבלת מידע נוסף על תכנית השקעות נדל"ן אפקטיביות השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם