קורס שיווק בעולם החדש

ניהול אקדמי: 

ניהול אקדמי: ד"ר איל מעוז, ד"ר מיכל שפירא

עם יד על הדופק - שיווק במציאות חדשה ומשתנה 

הטרנספורמציה הדיגיטלית וטכנולוגיות המידע הפכו את עולם השיווק על פיו.  חברות רבות עדיין מתבססות על מודלים של העולם הישן בעוד המציאות השיווקית ממציאה  את עצמה מחדש ומשתמשת בדאטה וגישות אנליטיות כדי להבין לקוחות ולבנות מסע לקוח המותאם למציאות של המאה ה-21. האם אבד הכלח על אסטרטגיות שיווק מסורתיות?  האם אנשי השיווק היום צריכים להיות יותר טכנולוגים מאשר אנשי אסטרטגיה ובעלי יצירתיות מתפרצת?  כדי להיות ערוכים לאתגרי השיווק בעידן הזה, התשובה היא גם וגם. מנהל שיווק צריך להחזיק ביכולות אינטגרטיביות הכוללות הבנת שווקים, תכנון אסטרטגי, יכולות לחדש ולשבש את הקיים ולבחור את הכלים המתאימים לצרכים הייחודיים שמאתגרים אותנו ברמה היומיומית.  
 
בקורס שיווק בעולם החדש בלהב, נדון בסוגיות השונות וניתן תשובות וכלים אופרטיביים שיהפכו מנהלי שיווק למעודכנים  ובעלי הבנה טכנולוגית, אסטרטגית ועסקית .לימודי השיווק נותנים מענה יישומי, ממוקד ומדויק, לצרכי הידע  של מנהלים בתחום ומעניקים כלים ברמה האישית והארגונית, כדי לאפשר לכל ארגון לשווק ולצמוח בעידן הנוכחי. התכנית מורכבת ממפגשי נטוורקינג וקפסולות לבחירה המתמקדות בעולמות ידע, כלים ומיומנויות אשר נדרשים למנהלי שיווק היום, ויכינו אותך להתמודדות מול האתגרים החדשים והדינאמיים במציאות של ימינו. 

3 קפסולות לבחירה - ניתן לבחור בין השילובים A+B+C / A+B / A+C.

לקבלת פרטים על התכנית

מועד הקורס: 4 פברואר 2021

3 מפגשים בקפסולה

ימי ה+א', 16:00-20:15

קהל היעד

▪ מנהלי שיווק
▪ מנהלי מוצר
▪ מנהלי מותג
▪ מנכ"לים של חברות קטנות/בינוניות
▪ אנשי שיווק שרוצים הבנה טכנולוגית גבוהה

מטרות התוכנית

▪ ידע יישומי, ממוקד ומדויק בניהול השיווק
▪ רכישת כלים לגישור בין העולם הדיגיטלי לשיווק המסורתי
▪ היכרות עם סוגיות מתקדמות בשיווק בעולם דיגיטלי
▪ מיומנויות Storytelling
▪ רתימת הדאטה לשירות השיווק
▪ בנית אסטרטגיה שיווקית
▪ הבנת הנכסים דיגיטליים בשירות המותג

קפסולות לבחירה

מודול A - אסטרטגיה שיווקית ותקשורתית - פתיחה: יום ה', 04.02.21
מודל B - התאמת השיווק לעידן הדיגיטלי - פתיחה: יום ה', 11.03.21
מודל C - תקשורת ופרסום באינטרנט - פתיחה: יום א', 22.04.21

מרצי התכנית

ד"ר איל מעוז

ד"ר איל מעוז - קורס שיווק
קורס שיווק בעולם החדש
סגן הדיקן להוראה ותוכניות לימוד בפקולטה למנהל עסקים של הקריה האקדמית אונו. בעל תואר שלישי מאוניברסיטת Northwestern, שיקגו. בעבר שימש ראש התכניות...

פרדריק בלסן

פרדריק בלסן - קורס שיווק
קורס שיווק בעולם החדש
קורס ניהול מוסדות תרבות ואומנות
איש קריאטיב ואסטרטגיה, מעל עשור בתחום הפרסום עם ניסיון בפיתוח אסטרטגיות שיווק, מיתוג, פרסום, שיווק דיגיטלי, שיווק במדיה חברתית ופיתוח כלי שיווק...

דרור גנות

דרור גנות - קורס שיווק
קורס שיווק בעולם החדש
מייסד ומנכ"ל ADIO . חברת מדיה פורצת דרך בתחום האודיו דיגיטל והשותפה העסקית של Spotify בישראל. הוקמה בשנת 2012 ופועלת עם גופי שידור, חברות טכנולוגיה...

יורי גנקין

יורי גנקין - קורס שיווק
קורס שיווק בעולם החדש
מייסד ומנכ"ל The Brand. עוסק בתחום הדיגיטל כבר יותר מעשור ומשמש כיועץ ומנהל קמפיינים לארגונים גדולים במגזר הפרטי והעסקי בארץ ובעולם. בין לקוחותיו בנק...

יוסי לובטון

יוסי לובטון - קורס שיווק
קורס שיווק בעולם החדש
מנכ״ל ויו"ר הקבוצה של משרד הפרסום באומן בר ריבנאי. תחת ניהולו הפך באומן בר ריבנאי לסמן הימני של משרדי הפרסום בישראל בכל הקשור לטרנספורמציה דיגיטלית...

מיכל לוצקי

מיכל לוצקי - קורס שיווק
קורס שיווק בעולם החדש
סמנכ"לית דיגיטל ופיתוח עסקי ב"גלובס". שמשה בעברה כסמנכ"לית הדיגיטל של רשת 13. לפני הצטרפותה לרשת ייעצה לערוץ בכל הנוגע לאסטרטגיה דיגיטלית. בעברה היא...

המלצות בוגרים

איתן חדד, מנהל לקוחות אסטרטגיים - מחלקת שיווק, דפוס בארי:
"ראשית, רמת הארגון , השירות והיחס למשתתפים בקורס הינם ברמה גבוהה מאוד. הקורס מועבר ברמה מקצועית גבוהה והוא עשיר בתכנים מרתקים ומגוונים ונוגע בתחומים רבים בעולם השיווק.- ארוחת טעימות של ידע בעולם השיווק... היה איזון נכון בין תכנים אקדמיים לבין הרצאות של אנשי מקצוע מהשטח. לסיכום , הקורס אפשר לי להרחיב את הידע המקצועי ולהרחיב אופקים בתחום השיווק".

אילת יעקב, סמנכ"לית עיצוב, דלתא גליל תעשיות בע"מ:
"הקורס כלל תכנים רבים ומגוונים מדיסיפלינות שונות מרביתם היו מאד רלונטיים ומעניינים עבורי,  העשירו את הבנתי בתחום ותרמו לי גם בתובנות חדשות המרצים היו מאד מקצועיים הן בתכנים שהעבירו והן בדרך ההצגה".

שרון שוורץ, מנהל שיווק, רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ:
"קורס ניהול השיווק הינו יחודי, מעניין ומרתק. מאפשר הכרות ולימוד מפי מנהלי שיווק בכירים בחברות המשפיעות במשק, מרכז את עיקרי הנושאים באופן יחודי".

רינת שגיא, מנהלת שיווק, הנדסאים באריאל:
"התכנים שניתנו בקורס היו מעניינים ומעשירים. אהבתי מאוד את הרצאות ה'שטח' דוגמת ההרצאה של שי חגואל ושל רוב כהן. השירותיות של הצוות היתה מעל ומעבר. כל הכבוד! ככה עובדים!"

כפיר לוי, שותף עסקי, קיימא ביו אגריטק:
"קיבלתי המון מידע מועיל על שיווק, פרסום, שיווק דיגיטלי, שימור לקוחות, והרבה נושאים שחשובים לי בעסק שלי ובחיים בכלל"

שני שגב, מנהלת UX, אוטודסק:
"אני עומדת בפני פתיחת עסק ובאתי כדי לקבל ידע בסיסי בשיווק. אני הופתעתי לטובה מהרמה, הארגון, התכנים והרצינות של כל מי שהיה מעורב. אני מרגישה שאני קיבלתי את מה שרציתי ושיש לי את הידע והכלים הבסיסיים בשביל להתחיל. תודה רבה!"

אבי ג'אן, מנהל מחלקת שיווק, מתקני פסגות:
"התוכן רלוונטי ומעניין. עושה סדר בתהליכי העבודה היומיומיים ונותן כלים טובים להתמודד עם האתגרים במקום העבודה. נותן גירוי לחשיבה יצירתית"

אבי סעדה, מנהל לוגיסטיקה, גטר גרופ:
"השילוב של אקדמיה ושטח היה מוצלח. הרחבתי אופקים גם בנושא שיווק בכלל וגם בנושא שיווק לוגיסטי בפרט"

לקריאת המלצות נוספות

מידע והרשמה

מאמרים מומלצים: 
מידע נוסף: 

קורס שיווק במציאות החדשה הינו קורס ייחודי למנהלים המתמקד באספקטים השונים של ניהול השיווק תוך שימת דגש על תקשורת שיווקית ואסטרטגיה שיווקית. הקורס יעסוק במגוון תכנים לרבות מחקר שוק כבסיס לקבלת החלטות, התנהגות צרכנים, פילוח שוק, ניהול מערך מכירות, ניהול קשרי לקוחות, שיווק באינטרנט, תכנון ומחקר מדיה, הכנת תכנית שיווק ועוד.
בסיום הלימודים תוענק תעודה מטעם להב, הפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א. * בכפוף להשתתפות ב-80% מהמפגשים.

תוכניות הכשרת מנהלים נוספות שעשויות לעניין אותך: