רונן לין, מאמן אישי

רונן לין, מאמן אישי

שם מלא ותפקיד:

  • שם החברה/מיזם: "אימון אישי בטבע"
  • תחום פעילות: שילוב של אימון אישי פיזי/מנטאלי
  • שנת הקמה: 2005
  • מספר עובדים: 2
  • פרופיל אישי קצר: נשוי + 2, מחנך, מורה לחינוך גופני, התמחות בחינוך מיוחד, עבדתי במשך 15 שנים במחלקת מחקר ופיתוח במפעל תמה, בפיתוח מוצרים ותהליכים וקודם לכן עבדתי במשך 8 שנים במשרד ראש הממשלה. כיום אני מאמן בטבע, קם בבוקר מאושר ממה שיש והולך לישון בהכרת תודה על מה שהשגתי.

 

שם התכנית/תכניות שלמדת בלהב:

פסיכולוגיה חיובית יישומים ניהוליים, עסקיים ואישיים.

 

מהו המהלך העסקי החכם והבולט ביותר שעשית בעקבות הלימודים בלהב?

לאחר שנים רבות של עבודה בסביבה בטוחה ומוגנת הרגשתי שאני חייב לעצמי שינוי קיצוני בחיים. חיפשתי תשובות לשאלות רבות שהעסיקו אותי באותה תקופה: מה היתרון היחסי שלי? מה אני עושה הכי טוב? מהן החוזקות שלי? מה סביבת העבודה בה אני רוצה לפעול? התשובות לשאלות האלו הובילו אותי להחלטה לפתוח את העסק "אימון אישי בטבע", אולם, בשלב זה עדיין היה חסר לי הבסיס התיאורטי למודל החשיבה הייחודי שבניתי. בעקבות ההשתתפות בקורס פסיכולוגיה חיובית, יכולתי לתפור את כל הקצוות של המודל שפיתחתי, במסגרתו אני מציג לאנשים את הצד החיובי של הקשיים ומאפשר להם לגלות את הכוחות שלהם. בסופו של יום, מהלך זה של שינוי הקריירה ופתיחת עסק חדש ומצליח מהווה את המהלך העסקי המוצלח ביותר מבחינתי ואני שואב סיפוק רב מתרומתי לשיפור איכות חייהם של מתאמני, בנוסף לבניית חברה מוסרית המייחסת חשיבות עליונה לסביבה ירוקה.

כיום, אני עמוק בתוך עסק חדש יחסית שמאמן ילדים הסובלים מהפרעות קשב והתנהגות, נערים עם לקויות למידה, חרדת בחינות וגם הכנה לגיוס, מגיעים גם מבוגרים המחליפים מקצוע או שנמצאים בצומת דרכים בחיים, וגם מנהלים המחפשים דרכים לזהות את הייחודיות שלהם, כשביחד אנחנו תופרים חליפה אישית המתאימה להם ומאפשרת להם לזהות, להעצים ולפעול עם החזקות בעולם עסקי "בלתי אפשרי".

 

לקחים ומסקנות שהפקת בעקבות התכנית, העשויים לסייע למנהלים אחרים

בעקבות התכנית הגעתי לכמה תובנות אותן אני מיישם בעצמי ומקנה למתאמנים אצלי: 
"העיקר – לא לפחד כלל"
"רק המעז מנצח"
"לקום לחיים משמעותיים ומלאי סיפוק וללכת לישון עם תחושת אושר מההישגים"

 

תאר במספר מילים את חווית הלמידה בלהב:

חווית הלמידה היתה בשבילי התרגשות עצומה, כל שיעור ריתק אותי והעניק לי את האישור שאני במקום הנכון לי ושאין לי יותר ממה לפחד.
עם סיום התכנית והקמת העסק, הפכתי לאדם אמיץ המדריך אנשים איך להתמודד עם הפחדים שלהם, כדי לפעול ללא פחד.
בקורס עצמו פגשתי את טובי המרצים (שחלקם הפכו להיות חברים): פרופ' אבי קלוגר שלימד איך לתת משוב חיובי, שיטה אותה אני מיישם כיום בהצלחה; אורנה אנגל שהקסימה במודל של חשיבה על חדשנות, ד"ר דני חמיאל שהכיר לנו את מודל הסיכולוגיה הקוגנטיבית התנהגותית ואיך להשתמש בה  ופרופ' אורן קפלן שתפר את כל הקצוות והעניק יידע רחב
כך, עם סיום הקורס, כשאני שולט במודל היישומי של הפסיכולוגיה החיובית, יכולתי כבר לצאת לדרך וליישם את מודל ההתערבות הייחודי שפיתחתי.

 

השאלון האישי: 

  • איזו דמות מקצועית השפיעה עליך? דון מיגל רואיס ("ארבע ההסכמות")
  • עבודה ראשונה – מאמן אישי קיימי
  • הבית שלך באינטרנט - עדיין בבניה...
  • מהו ג'וב חלומותיך? להיות עם אנשים המגשימים את חלומם מתוך תחושת שחרור וחופש
  • איפה את/ה רואה את עצמך בעוד 5 שנים? מאמן אנשים שגורמים לי להתרגש איתם כל בוקר מחדש

 

לכל סיפורי הבוגרים